| AlecsConstanta a întrebat:

Salutari TPU, vorbesc cu o fata (colega)de cateva luni iar vorbim zilnic vreo 5-6 ore in continuu pe un site de socialzare iar eu am inceput sa o simpatizez foarte foarte mult am inceput sa ne punem unele intrebari...
Ce sa fac

1 răspuns:
| DeathOfDreams a răspuns:

Nu știu ce simte ea, dar e posibil să fie ceva între voi, având în vedere că vorbiți încontinuu ore întregi.

Totuși, nu vorbi cu ea despre asta.
Începeți să ieșiți.
De pildă, cheam-o într-o zi pe afară, beți ceva, mergeți prin parc, ce vrei tu.
Dacă o să-i placă, o să ieșiți constant.
Poate așa te lămurești în legătură cu sentimentele tale pentru ea, iar într-un final, vorbește deschis cu ea despre asta.
Și cine știe, poate ai noroc.
Spor.