| Serena14 a întrebat:

Saluty TPU happy ce mai faceti? happy intrebarea este si pentru fete si pentru baieti: Ati face sex in grup? tongue daca da, cum (2 fete si un baiat, 2 baieti si o fata)? Cel mai dragut, lung si serios raspuns primeste funda :*

15 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Da, ar fi interesant, dar nu cu prietena... nu cred ca ei i-ar conveni sa o mai facem cu inca o fata sau mie sa o mai facem cu inca unu. hmmm 2 baieti si o fata merge la o betie, in general nu vreau sa fac asta cu inca cineva, e putin umilitor pentru fata...
2 fete si cu mine, asa mai merge big grin, de ce doar 2, 5 sau 6 mai bine laughing)))
E bine sa incerci si asa ceva in viata, cat inca esti tanar/tanara, dar cel mai bine e cu cineva pentru care ai sentimente.
Tu ce preferi? Ai face? Chiar, cum ar reactiona o fata daca i-as propune sa isi cheme si prietena cea mai buna? laughing))

| Serena14 explică (pentru Th3AbSinTh3):

Imi place ca imi raspunzi la intrebare si cu intrebari laughing pai na eu prefer bineinteles cu 2 baieti. adica as putea si cu inca o fata dar sa nu fie el iubitul meu pentru ca as fi geloasa, iar ea sa nu fie bi. Eu una as reactiona nu chiar urat (ma prefac ca inteleg fanteziile unui barbat0 laughing deci daca ea nu ar fi bisexuala iar el nu ar fi iubitul meu as accepta. as reactiona extraordinar laughing

| dydy22 a răspuns:

Cu 2 fete ar f dragut, dar cu 2 baieti si o fata nu

| corbulalbrosu a răspuns:

Raspuns 1. da este una dintre fanteziile sexuale cel mai des intalnite 2.a. prima varianta in cazul in care esti super dotat si poti sa-ti controlezi ejacularea 2. b. Varianta cea mai uzuala in care baietii se suplinesc unul pe celalalt mai putin si atunci cand o fac sandwich pe partenera in cazul dublei penetrari. Varianta a 2 -a ti-o propun sa o incerci pentru senzatii de neuitat.

| Serena14 explică (pentru corbulalbrosu):

Pentru ce sa incerc? Nu imi plac si fetele laughing (hello eu sunt fata daca nu ai observat laughing )

| corbulalbrosu a răspuns:

Pai exact ca mi-am dat seama si am lasat raspunsul fara echivoc,:
1 Februarie 2015 16:59

Serena14 explică (pentru corbulalbrosu):

Pentru ce sa incerc? Nu imi plac si fetele laughing (hello eu sunt fata daca nu ai observat laughing ) Intr-adevar eu te imaginam facuta sandwich : ""baietii se suplinesc unul pe celalalt mai putin si atunci cand o fac sandwich pe partenera in cazul dublei penetrari"", adica penetrata de doi masculi simultan. Nu inteleg ce n-a fost clar in exprimarea mea.

| Serena14 explică (pentru corbulalbrosu):

Deci vrei sa zici ca m-ai vedea facuta sandwich pe mine? happy nu mai inteleg, in fine lasa mersi oricum ca ai raspuns

| mihai69 a răspuns:

Aș fi făcut probabil, acum vreo 40 de ani; acum... nu cred că m-ar primi o gașcă printre ei. laughing
Sincer, dacă aș fi putut, mi-ar fi plăcut să fie un grup mai mare, peste trei indivizi din fiecare sex, nu neapărat în proporții egale.

| LoveSleep a răspuns:

Eu, tu și a 3-a persoană e alegerea ta. Fată, băiat, nu-mi pasă.

| Doub a răspuns:

Nu. Mi se pare ceva penibil si scarbos.

| Lawliet14 a răspuns:

La 15 ani iti pui astfel de intrebari?

| Vadean_Ioana_1982 a răspuns:

Nu

| piratul a răspuns:

Este una din fanteziile cel mai des intilnite? cu toti isi doresc sa faca macar odata in viata " sex extreme" ceva de neuitat o " nebunie" totala...personal apreciez ideea unei fete si 2 baieti, si a 2 a cupluri care pot sa se schimbe daca isi doresc fara probleme.