| Ella_Michaella_1996 a întrebat:

Saluut! Cum poti fi indiferenta cu o persoana dar in acelasi timp sa-i dai si dovada de afectiune?

4 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Dupa mine cele doua se exclud reciproc. Pot sa fiu indiferent sau sa fiu afectuos dar nu amandoua in acelasi timp. Poti fi o zi indiferenta, o zi afectuoasa dar daca persoana respectiva are sentimente fata de tine o bagi la balamuc!

| Radu284 a răspuns:

Cum poti fi burlac dar totusi casatorit?

| precious30 a răspuns:

Nu cred ca te-ai exprimat corect in ceea ce ai vrut sa intrebi deoarece lucrurile pe care le-ai spus se bat cap in cap!

| BPAndrei a răspuns:

Ce vrei tu se bat cap in cap. Ori esti indiferenta ori ii dai dovezi de afectiune. E ca si cum ai intreba cum pot sa mananc galbenusul unui ou fiert fara sa ii sparg coaja.
Poti sa ii arati afectiunea intr-un mod mai subtil insa (gen un zambet din cand in cand etc.)