| Alllllexandra a întrebat:

Sani mari, mici, sau mijlocii? Aspect saaau personalitate (cat % din fiecare)?

24 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Mijlocii, spect 50% - personalitate 50%

| AlexanderAdrian a răspuns:

Sani mijlocii proportionati cu corpul persoanei. Aspectul e foarte important intr-o relatie fiindca e nu doar primul lucru care atrage un partener ci si ceea ce vede partenerul de fiecare data. Asta nu inseamna ca trebuie sa fie fotomodel persoana respectiva, diverse persoane sunt atrase de diverse aspecte fizice. Personalitatea e pentru unii esentiala, pentru altii o personalitate puternica e de evitat fiindca le place sa fie in control.

| LikeARollingStone a răspuns:

Caracter, personalitate, spiritualitate, inteligenta, umor, samd.

Nu ma baga in seama, sunt o visatoare. happy (Sani, domnule, sani. Cat casa poporului daca s-ar putea...) People sucks. sad

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Aspectul conteaza, nu neg. Dar daca esti 90-60-90 si cand deschizi gura nu legi doua fraze mai bine ma fac gay ca vad ca se poarta. Nu vad femeia perfecta in xx%. Nu cred ca e un tipar al perfectiuni.

| Alllllexandra explică (pentru FABULOSUL6000):

Eu nu am impus niciun tipar de perfectiune, eram doar curioasa cat conteaza pentru voi caracterul si cat celelalte lucruri. O zi buna!

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Alllllexandra):

Ma bucur ca te-ai lamurit. Zi buna si tie.

| DarkAndDreary a răspuns:

Personalitate.

| marin81 a răspuns:

Asta depinde de la persoana la persoana/ Parerea mea este ca trebuie pastrat un echilibru

| MotanAndrei a răspuns:

Sanii naturali si dezvoltati, aspect modest, personalitate normala.

| BlackChocolate1 a răspuns:

Ce plictisita trebuie sa fi...

| Pricked a răspuns (pentru BlackChocolate1):

Iar tu ce agramată trebuie să fii.

| BlackChocolate1 a răspuns (pentru Pricked):

Daca am scapat un "i" nu inseamna ca sunt "agramata". Inseamna ca nu am fost atenta sau am o problema cu "a fi".Nu cred ca esti in masura sa-ti dai cu parerea din moment ce nu ai purtat nici macar o conversatie cu mine.O zi frumoasa, frustratule!

| Pricked a răspuns (pentru BlackChocolate1):

Port o conversaţie cu tine chiar acum şi nu-mi prea place. Mhmm, vrei să admiţi sau nu, tu ai o problemă cu litera i, degeaba încerci să dai vina pe neatenţie.
http://i.imgur.com/Ni5t1q4.jpg
http://i.imgur.com/ofjC7yC.jpg
Spune mersi că nu ţi-am răspuns ocării.

| BlackChocolate1 a răspuns (pentru Pricked):

Si daca am o problema cu "i"(apropo "o sa devi" e corect, oricat ai vrea tu sa ma corectezi) asta inseamna ca sunt "o agramata" sau si tu ai o problema cu termenii?!

| Pricked a răspuns (pentru BlackChocolate1):

Viitorul popular are la bază conjunctivul, mă ("tu să devii" => "tu o să devii").
Continuă să mănânci din ciocolata aia şi taci.

| Alllllexandra explică (pentru BlackChocolate1):

Neah, sunt mai curioasa de fel.

| Alllllexandra explică (pentru Pricked):

*highfive* ^.^

| Pricked a răspuns (pentru Alllllexandra):

^^

| Jijell a răspuns:

Sani: Depinde de noroc laughing Aspect/personalitate... Pai, atat timp cat nu ma face de rusine pe strada si imi place cum vorbeste si cum se poarta, inseamna ca e o fata ok. happy

| Sxx a răspuns:

Nu mai conteaza cum ii ai, tu bucura-te de viata laughing

| Alllllexandra explică (pentru Sxx):

Nu am pus intrebarea cu referire la mine, eram curioasa cu ce ganduri isi mai petrec oamenii viata laughing)

| Maxnonymus a răspuns:

In ziua de azi conteaza mai mult : aspectul, banii si faima..la suflet nu se mai uita decat Dumnezeu & Lucifer (Satana) happy