| anonim_4396 a întrebat:

Sant baiat, 27 ani, locuiesc in italia cu prietena mea, dar as vrea sa mai cunosc si alte fete, daca cineva dintre utilizatoarele site-ului este interesata sa ma cunoasca sa ma caute pe id: xpro_2007. Vreau sa ma despart de prietena mea, motivele vi le voi spune pe mess. (seara sau duminica in timpul zilei)

5 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Oooo! Vin gramada...doar esti din broscania!

| mihaa a răspuns:

Marioxxl iti recomand mircul, imvisibile, kapa, multa bafta la agatat

| mihaa a răspuns:

Numa 10? vai marius, te inseli draga, cu mai multi am vb, dar uite din multimea aia l-am ales pe marius din bucuresti, singurul barbat sincer, care stie sa fie un cavaler, ma respecta, si apropo de fetite, stai linistit, sunt bine, si nu le-am neglijat niciodata,
asa ca Ciocu mik si Kauta-ma pe afararolling on the floor

| hackey a răspuns:

Nu uita sa specifici ce salariu ai... daca esti capsunar si daca ai sau nu tricou cu puta madre... altfel nu prea ai sanse

| marioxxl11_5374 a răspuns:

Cum le stii tu pe toate... ooo, dar stai ca am uitat, tu te-ai combinat pe aceste site-uri...cu vreo 10 in ultimii 3 ani, pakat de fetitzele alea superbe ale tale, sunt prea mici sa isi dea seama ce face mama lor, bafta