| caus3lov3ya a întrebat:

Saptamana aceasta m-am jucat cu iubitul. El si-a frecat-o, si eu lui si apoi m-a atins jos si a insistat ceva in acea zona
A incercat sa bage degetul dar ma durea rau si nu a intrat mai deloc. Stiu ca mai este un lichid inainte de ejaculare care contine spermatozoizi. Ciclul mi-a venit la 2-3 zile dupa. E vreo sansa sa se intample ceva?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
16 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca continuati cu joaca asta imprudenta,da.
Acum,totul e in regula,nu te paste nici o primejdie si te poti linisti,dar joaca voastra a fost cam riscanta pentru ca vad,din explicatiile si postarea ta ca nu esti prea bine informata.
Si sunt obligata sa-ti explic putin.
Cand iubitul tau se excita,apare un lichid,o picatura supranumita si "picatura placerii",este vorba de lichidul preejaculator care are rol de lubrifiere,in cazul unui contact sexual.
Deci,acest lichid apare in momentul excitarii,nu inainte de ejaculare,pana la ejaculare mai este...
Acest lichid poate sa transporte spermatozoizi,stiai tu bine,dar nu complet.
Asadar,daca iubitul tau e excitat,va aparea acest lichid.
Si fara sa faceti sex,spalati-va foarte bine pe maini daca va jucati asa si refuza degetele introduse prin zona ta intima,unghiile au milioane de microbi, in plus ar fi trist sa te trezesti cu un himen sfasiat efectiv din greseala!
Acum, insa, menstruatia ti-a venit, sa ai grija de acum incolo.
happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru greece12):

Bun raspuns.Macar sa se documenteze bine inainte de aceste jocuri, pentru a intelege riscurile la care se supun. Igiena si metode contraceptive.

| greece12 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am trecut si noi pe-acolo si tot asa eram, nu stiam!
happy
Multumesc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru greece12):

Mmm,cand am trecut pe acolo eram maricei.Nu ca acum. Alte vremuri, alte legi.

| greece12 a răspuns (pentru anonim_4396):

Foarte just!
Alta lume, alta viata, alte valori...

| caus3lov3ya explică (pentru greece12):

Multumesc foarte mult pentru rabdare. Apreciez foarte mult! Ti-as da tie fundita dar..am oferit-o deja.

| greece12 a răspuns (pentru caus3lov3ya):

Nu raspund pentru funda niciodata, nu e cazul sa te scuzi deloc.
Adevarata mea multumire este sa stiu ca ceva din ce ti-am spus, iti foloseste.
Iar tu ai inteles si stiu ca vei avea grija de acum, ceea ce e grozav!
Multumesc!
happy

| mihai69 a răspuns:

Există, dar nu știm ce anume ai vrea tu să se întâmple; „ceva" poate semnifica de fapt... ORICE!

| caus3lov3ya explică (pentru mihai69):

Sarcina

| mihai69 a răspuns (pentru caus3lov3ya):

Ei, asta nu se poate, dacă ți-a venit deja ciclul (și a venit la timpul potrivit!)

| Alcyon a răspuns:

Eu zic ca n-are ce sa fie. Aveti grija sa va spalati bine pe maini dupa ce puneti mana pe sperma.

| Lucian_Magnus_1980 a răspuns:

Slabe sanse. Iar daca chiar ti-a vent ciclul, n-are nici o sansa. Si sperma are mandria ei!

Răspuns utilizator avertizat
| caus3lov3ya explică:

Nu a fost vorba de nicio sperma. E vb doar de lichidul acela de lubrifiere. Stiu ca contine spermatozoizi si ma gand sa nu fi ajuns in vagin... Plus ca ma mai gandesc si ca menstruatia nu ma scapa de probleme pentru ca poate nu a apucat inca sa se prinda nimic si de accea mi-a venit.

| caus3lov3ya explică:

Suntem impreuna de doi ani..nu vrea doar dragoste. Dar..ai spus ca lichidul ala vine inainte de ejaculare. Avea capul ud. Aia ce este?puppy dog eyes

| bobo37 a răspuns:

Se va intampla o minune o sa nasti si o sa ramai virgina