| ionelutza95 a întrebat:

Saptamana trecuta am cunoscut un baiat,am tot vorbit si apoi mi-a propus sa ne vedem,am acceptat dar el voia ceva de la min eu am zis nu si el m-a intrebat "nici o gurita", iar eu am zis ma mai gandesc.de atunci nu a mai zis nimic ce sa fac ca nu vreau sa il pierd ce ii pot spune.precizez ca ne-am intalnit intamplator de 2 ori dar inainte sa imi spuna cele de mai sus.
scuzati greselile gramaticale dar m-am grabit
astept raspunsurile cat de repede
multumesc

4 răspunsuri:
| ingerashhhh a răspuns:

Poti sa mai iesi cu el insa nu te lasa prea repede provocata, cunoastetiva mai intai mai bine. Nu te grabi!

| ionelutza95 explică (pentru ingerashhhh):

Da dar de cand I-am zis ca ma mai gandesc daca ii dau sau nu o gurita nu mo mai cautat, adica de aseara si nu vreau sa il pierd

| Emilian65 a răspuns:

Daca tu nu ai vrut sa-i dai nici o "gurita", el si-a gasit o noua iubita care sa-i dea mai multe "gurite".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce te-ai grabit, asteapta respectivul la usa sa ti se raspunda pe TPU?