| byby_7642 a întrebat:

Scuzati ca postez intrebarea aici dar ce rimel este cel mai bun de la avon ce lungeste genele foarte mult?

5 răspunsuri:
| Foxilikkkă a răspuns:

Produsele de la Avon nu sunt bune si nu dau rezultate mai ales rimelele.Eu am incercat si nu sunt bune deloc.Incearca pentru alungire de la RIMMEL.Este foarte bun in comparatie cu Avon.

| Bebelushaaː a răspuns:

laughing Si de ce nu ai postat-o la beauty&fashion?

| unaboona a răspuns:

Supershock mascara isi face treaba destul d ok da nu ti le recomand pe alea de la avon pentru ca pocesc iti recomand maybeline colossal volume express sau falsche wimpern volume express tot de la maybeline(preferatul meu) sunt cele mai bune ai incredere

| IceCream22 a răspuns:

Mascara Super Shok e cel mai bun de la Avon.winking
Bineinteles in compaartie cu alte firme, cum ar fi ( maybelline, max factor ) este mai jos ca si calitate si performanta! happy

| Eusunteu a răspuns:

Mascara Super Shok