| BAIATUL a întrebat:

Scuzati categoria.Am instalat programele acelea pentru radio online pirat si cand pornesc server-ul imi apare in plugin-ul pentru winamp ca transmit adica imi apare conected si in server-ul de la shoutcast imi apare actived.Cum fac acea adresa pe care o trimit prietenilor sa imi asculte radioul?

Răspuns Câştigător
| delya91 a răspuns:

Din pacate, nu te va auzi nimeni, acele programe de fapt nu exista, sunt pure speculatii... emisia prin radio presupune altceva, adica frecventa radio asignata cumparata sau inchiriata, precum si un emitator radio pentru acea frecventa!