| alyzapa a întrebat:

Scuzati categoria, dar aceasta e cea mai vizualizata, am o mica rugamine, as vrea sa cumpar un caine lup clasic dar totusi la un pret mai micut, in jur de 50 ron cel mult, daca cumva cunoasteti pe cineva din Bucuresti care ar puteasa imi dea un puiut de caine lup clasic, as fi foarte recunoscatore, dau funtitza, scuze din nou categoria

1 răspuns:
| marcelboss a răspuns:

Poti gasi orinde da nu la acest pret. ar costa cam 100 euro adica 430 lei. bafta!