| anonim_4396 a întrebat:

Scuzati categoria dar e cea mai populata.
Buna TPU!Pentru inceput...FUNDA!Am nevoie de un regim sau cura de slabire pentru copii.

Răspuns Câştigător
| mamasiita a răspuns:

Multe fructe si legume mai ales sport. trebuie sa aiba 5 mese pe zi
mic-de-jun
un fruct
pranzul(la care se adauga si salata)
un iaurt
cina
important este sa nu manance searafructeptr ca dau multa energie ceea ce nu trebuie seara. aceasta se depune seara pentru ca nufacem sport. funda?

2 răspunsuri:
| dreamgirl94 a răspuns:

Sa nu manance paine biscuiti spaghette paste nimic ce are faina! sa treaca pe legume fructe si gratar.sa nu cumva sa renunte la carne ca la copii le trebuie fier.sa bea lapte si sa faca miscare multawinkingeu asa am slabit 8 kile in 2 luni jumatebig grin

| Onica_Cassy_1993 a răspuns:

Alergatul! daca este fan fast-food sa o mai rareasca si daca cumva ii plac prajelile in special carnea, ar putea sa manance friptura...multe legume,fructe, dar sa nu faca abdomene pentru ca risca ca atunci cand se lasa, sa i se lase muschi abdominali si sa faca o butica cat un pepene! :*... fundita?batting eyelashes