| Belutza_Belutzica_1997 a întrebat:

Scuzati-ma pentru categoria dar e cea mai vizitata! Am 13 ani si nu sti uce jocuri sa mai joc? adica ceva in retea! puteti sa ma ajutati? Ofer o funditaaaaaaaaaa mare!

Răspuns Câştigător
| tinaHd a răspuns:

Pai poti sa te joci lady popular,concquistador,star doll,zuma deluxe,Mysteriez,mario,remy online,sah sau poker daca stii, farm mania, farmerama, barn buddy sper ca te-am ajutat:*:*

6 răspunsuri:
| ir3al a răspuns:

Joaca LADY POPULAR este cel mai tare joc de fete

| Belutza_Belutzica_1997 explică:

Sunt fata

| Belutza_Belutzica_1997 explică:

Am jucat cel mai greu joc din lume dar e foarte plictisitor pentru ca nu castig

| jhv a răspuns:

Dai pe google: cel mai greu joc din lume
atunci te vei plictisi de jocuri

| SeXyGiRl21 a răspuns:

Joaca kaneva happywinking fundita?happy

| DreamaGirls98 a răspuns:

Si eu am 13 ani, si tot fata sunt parerea mea este sa incerci cs'ul [counter-strike 1.6]! E f. tare