| CokoStar a întrebat:

Scuze de categorie, ma plictiseam si m-am gandit sa va intreb confused ce parere aveti despre mine?

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

M-am uitat peste răspunsurile tale, e de apreciat că vrei să ajuţi pe fiecare cum poţi, dar ai mare grijă la gramatică!

pa, pa.

5 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Nu te-am remarcat
vezi cu negocierea funditelorwinking

| saymoon a răspuns:

? habar n am.

| Lucian_1592 a răspuns:

Ce parere putem avea, despre un nimeni? existi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, ideea este ca daca nu iesi cu nimic deosebit in evidenta aici pe TPU, cum ar fi intrebari despre masturbare cu periuta de dinti sau burghiu` mai nou...nu prea te stie lumea. Deci n-am nici o parere despre tine, nu te-am prea vazut aici, sau nu ti-am observat prezenta.

Numa` bine sa fii iubita`!:*:*:*

| Annelieseee a răspuns:

Imi place pozahappyImi dai o fundita ca iti dau si euhappy