| Mentosanaa a întrebat:

Se apropie ziua prietenului meu, iar eu m-am gandit sa-i propun o partida de sex in 3. Nu stiu daca sa apelez la o prietena sau o persoana necunoscuta si nici efectele care ar aparea dupa. Ne-ar imbunatati relatia sau ar strica-o?

25 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Depinde ce prefera prietenul tau, daca e pe aceiasi lungime de unda ca si tine.o sa-i placa iar daca nu imagineaza-ti cum ar reactiona...

| onasis1961 a răspuns:

Propune-i,că sigur nu refuză dar cu condiţia ca şi el la rândui de ziua ta să aducă un partener pentru menaj a trois! Să vezi lui i-ar place să faci sex cu altul de faţă cu el! Să fii iubită maxim şi adânc!

| madagascar a răspuns:

Depinde de cat de deschisi sunteti voi fata de lucrurile astea, dar e ca si cum l-ai indemna sa te insele. Nu stiu daca un barbat care isi doreste o relatie serioasa cu o femeie, gen casatorie, accepta o a treia persoana in dormitor acum depinde de cat de libertini sunteti amandoi. Ti-a dat vreodata de inteles ca ar vrea asta? Nu cred ca ti-a venit ideea asa pur si simplu sau poate ai tu fantezii in sensul asta.

| IateyourCookie a răspuns:

E ok ideea ta, asta daca ai incredere in el ca dupa aventura asta nu va vrea sa tina legatura cu fata respectiva..PS alegeti o straina... daca alegi o prietena s-ar putea dezvolta cv mai mult intre ei doi datorita timpului pe care il vor mai petrece apoi unul in compania celuilalt

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pff si eu am primit un hanorac de ziua mea.

| Originaly a răspuns (pentru suntserios):

laughingVaiii nu m-am mai putut opri din ras cand ti-am vazut raspunsulrolling on the floor. Sunt cadouri 18+, si cred ca costa mai mult decat hanoracu taulaughing

| Liliana1981 a răspuns (pentru suntserios):

laughing))

| AdrianoB a răspuns (pentru suntserios):

Ma deci rad cu lacrimi laughing Saracu de tine, parca mi-ai facut asa mila. Pe bune ca mi-e mila de tine laughing Tu si hanoracul tau amarat a? laughing

| Vix999 a răspuns (pentru suntserios):

laughing)) Hai ca ai avut haz de data asta.

| papusica987 a răspuns (pentru suntserios):

rolling on the floor

| h3r a răspuns:

Din toate intrebarile postate de tine reiese faptul ca tu nu iti respecti partenerul si mai ales, nu tii mortis sa-l ai doar pentru tine.
Foarte frumos din partea ta ca esti sufletista si imparti cu ceilalti ce-i al tau, insa nu si el.
Cu tot respectul si fara suparare, poti face ce vrei acum, relatia iti este deja stricata. Stii tu mai bine de ce.

Numai bine, ai grjia de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa zicem ca ar accepta dar daca iti intoarce surpriza si la aniversarea zilei tale ti-ar propune sa aduca un straina sa faceti sex in trei, asta a sa... "ca cadou", acum depinde si de fanteziile voastrewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai de capul tau esti o panarama ai 15 ani si te gandesti la asa ceva din cauza curvelor ca tine Romania este trasa in jos o sa ajungi o prapadita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer sa fiu eu daca as avea o iubita nu as impartio asa.
Oricum inteleg ca unele persoane vor sa faca asta, dar iti spun 100 % sigur ca daca relatia voastra nu e stricata asta ar face-o praf.happy
Cat despre efectele care ar aparea dupa sunt destule una ar fi ca tu i-ai dat incredere ca e bine sa faca sex cu alte femei happy.
Oricum eu zic sa nu faci asta.
Daca nu cumva e o intrebare pusa la misto... sper ca nu mai facut sa scriu atat degeaba laughing).
Scuze de toate greselile gramaticale, dar sunt foarte obosit.

| Cosmin1I a răspuns:

Ti-as recomanda o bibliotecara

| Labyrinth a răspuns:

Depinde de ce fel de persoană e prietenul tău, deşi cam orice bărbat care nu e bigot ar accepta. Eu zic că v-aţi înţelege mai rău însă după acest cadou.

| pursisimpluAlex a răspuns:

O idee geniala:X eu cred ca faci asta din frica de a nu te insela el fara sa stiihappy da-mi funda am dreptate si aniversarea urmatoare ma poti chema pe minebatting eyelashes

Răspuns utilizator avertizat
| diia29 a răspuns:

Sincer, daca e o relatie serioasa sa nu faci astastraight face nu te-ai simtii naspa sa-ti vezi prietenul culcanduse cu alta? si daca nu e o relatie serioasa nu e bine sa faci asa ceva...
a da, nu ar trebui sa ma bag eu, am doar 14 ani si nu prea stiu nimic despre astea.
oricum. cred ca ar fi mult mai frumos daca ai petrece singura cu el cum vrei tu happy
cred ca ar fi ciudat si pentru el daca ati face asta.
happy o seara frumoasa kiss

| AdrianoB a răspuns:

Cred ca esti un specimen pe cale de disparitie. Avem nevoie sa mai procream cateva ca tine ca tare ducem lipsa happy

| Originaly a răspuns:

Wow,m-ai socatbig grincum sa propui asta tu? Il iubesti? Cum te simti cand face sex cu prietena ta?laughing m-ai socat...nu-i propune imbracate tu cu ceva sexy, si zici:Uite-ma barbatelaughinge mai frumos decat:Uite barbate cadou tau, Prietena mea.laughingTake care, sper ca nu te-am deranjatbig grin

| PuTTy a răspuns:

Depinde daca ia placu si depinde cu cine face partida de sexwinking ca normal daca nu il satisfceti lui nu ii va placea si probabil relatia voastra se va stricawinking

| stalin a răspuns:

Banuiesc ca ati mai vb despre asta odata ce iti propui sa ii faci o astfel de surpriza..foarte frumos! parerea mea ca cel mai indicat e sa alegi pe cineva strain, e mai simplu si fara complicatii inutile! iti doresc succes si te felicit totodata!

| Raspcelorcuidei a răspuns:

Moama vreau si eu asa o prietena cu toate ca nu cred o litera din ce ai zis mai ales dupa anul nasteri la tine 1997...

| alexx15ro a răspuns:

Mai bine NU! Ti-ar rade in nas si s-ar desparti de tine!