| anonim_4396 a întrebat:

Se aude ca cei in zodia Capricorn si Scorpion sunt ceva mai buni la pat.Ce zodie esti si ce parere ai in legatura cu asta?!

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poți citi mai mult pe www.elystar.ro
Pa, pa.

| AnGeL a răspuns:

Eu sunt leu si nu cred :p

| mona a răspuns:

Sunt in zodia pesti si ce am citit mai sus sunt niste aberatii, pur si simplu nu cred

| tuGatita a răspuns:

Iubitul e scorpion siii....chiar nu am de ce sa ma plang! despre scorpin se poate sa ai dreptate, deoarece scorpionul, ca parte a corpului reprezinta zona intima. despre capricorn..nu stiu

| danielacs a răspuns:

E adevarat ce se aude tongue eu sunt capricorn si prietenul meu e scorpion

| aryana1991 a răspuns:

Eu sunt scorpion iubitul e capricorn dar sa stii ca nu am auzit vecini planganduse de zgomote.Fiecare,in intimitate poate fi o adevarata fiara, asa ca incearca si vezi.Pa-pa

Răspuns utilizator avertizat
| Michael6996 a răspuns:

Scorpion, prostii!