| MARGARETA199734 a întrebat:

Se poate ca din cauza stresului a problemelor grave din jurul tau care te afectează sa te simpti rece fata de partener, sa îți dorești sa te despărții, sa ai atac de panica, si atunci cand lucrurile se liniștesc sa îți revi la normal?!
Nu este cazul meu ci al unei prietene!

Răspuns Câştigător
| syd2 a răspuns:

Buna.
Da, desigur ca din cauza stresului, poti sa fii anxios cu cei din jur fiindca ti se pare ca tot e negativ si atragi atentie chiar si la cel mai mic lucru deranjant. Da, dupa ce iti trece stresul iti revii la normal desigur daca nu esti o persoana stresata tot timpul.
Sper ca te-am ajutat
Cu drag Infante Defunte.

1 răspuns:
| luxaeterna a răspuns:

Nu e ceva anormal. Cel putin, asa patesc si eu.