| Adrian_Rosca_2000 a întrebat:

Se poate ca partenera sa ramana însărcinată chiar dacă în timpul partidei nu te-ai terminat?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, se poate ca fata sa ramana insarcinata daca:
- fata era in perioada fertila
- daca au existata 2 sau mai multe partide sexuale consecutive
- sau daca a existat o masturbare prealabila

| mihai69 a răspuns:

Da, în anumite condiții.

| Freya1 a răspuns:

Sunt foarte slabe sansele...

| sofisis a răspuns:

Dap, se poate.

| alina2k18 a răspuns:

Cine sa nu se termine? barbatu sau femeia?
Daca barbatu nu s-a terminat sanse 0 sa ramana.
Evident vorbim de sex neprotejatwinking

| Jonas94 a răspuns:

Dacă nu ai terminat (ejaculat) în vagin, nu există nici o șansă, chiar și neprotejat.
Dacă ai ejaculat afară, este bine să urinezi după ejaculare, pentru a curăța de spermatozoizii rămași pe uretră.

| gabriielaaa a răspuns:

Da se poate nu contează prea mult cat de satisfăcută e făcută o data ce ti-ai dat drumu sunt sanse sa rămână dar depinde de multe alte aspecte.

| Shinderiu a răspuns:

Dap.