| IloVeMcDonalds a întrebat:

Se poate face sex in timpul sarcinii?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Se poate

| shtephie a răspuns:

Http://www.codrosu.ro/......sarcinata/
Sper sa-ti fie de ajutor :)

| ioandreii a răspuns:

Se poate dar schimba caracterul copilului tau care va fi bolnavicios cu cartacter slab si se va masturba pana va inebuni

| Sonny_5515 a răspuns:

Dar copilul o sa fie mai zapacit cand o sa creascalaughing

| RossSaid a răspuns:

Pana pe la 6 luni maxim ca dupa afecteaza copilul

| monela23 a răspuns:

Da se poate dar evita sa faci in primele 3 luni pentru ca poti sa ai o alergie dupe ce treci de 3 luni poti sa faci fara grija pana la 7 luni pe urma mai cu grija
pa pa

| InGeRaSh FitZoS a răspuns:

Io stiu ca da. dar femeia trebuie sa stea intr'o pozitie relaxanta daca nu poate face avort spontan

| DemonicBlood a răspuns:

Categoric! Doar sa nu fie sex salbatic sau hard. Femeia trebuie sa stea intr-o pozitie cat mai relaxanta! Si acest lucru nu afecteaza copilul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA rolling eyes. cauta si tu pe net, in loc sa stai sa pui intrebari stupide aici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate, dahappy