| ynacuf a întrebat:

Se poate sa fi insarcinata si sa ai dureri in zona in care de obicei apar durerile menstruale? sper sa NU fiusad

7 răspunsuri:
| εїз a răspuns:

Păi, nu prea e de înteles întrebarea, pentru că nu ai pus. o logică. vorba lui GabriellaLove. Şi nu, nu cred.

| LoveAngel223 a răspuns:

Pana la urma vrei sau Nu?

| LoveAngel223 a răspuns:

Da pentru ca a editat intrebarea, aseara era sper sa fiu...si nu trebuie sa te pui pe anonim...

| Roby67 a răspuns:

Daca esti insarcinata, nu ai dureri, ai altceva.

| neynya_4078 a răspuns:

Fa-ti un test de sarcina. Daca esti-fuguta la ginecolog pentru analize, daca nu esti si durerile insista si nu sunt din cauza menstruatiei-fuguta la ginecolog.

| FeTTiza a răspuns:

Du-te fa un test la ginecolog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era sper sa nu fiuhee hee