| anonim_4396 a întrebat:

Se poate sa fii ramas preze*vativul in mine, eu nu il simt si am incercat sa-l caut, dar nu e.
Daca da, cum pot sa-l scot? Fara sa ajung la spital.

11 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Da iubi de ce nu a incercat sa il scoata?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum adica se poate? de unde vine incertitudinea asta? chiar nu ati putut sa va dati seama daca pasaroiul mai era sau nu acoperit cand a iesit din scorbura?

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Interesantă întrebarea ta rolling on the floor

Eu NU am fost cu tine, deci, NU am de unde să ştiu laughing

Oricum, dacă prezervativul nu a rămas pe penisul partenerului tău, atunci SIGUR este în vaginul tău sad
Ori îl pui pe el să-l caute/scoată de acolo, ori mergi URGENT la ginecolog!

Vezi că există şi RISC de sarcină!

Toate cele bune.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru bursuc001):

....sau sa folosesca o lupa laughing

| bursuc001 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Chiar şi un microscop rolling on the floor

| Emilian65 a răspuns:

Pai cum ai ajuns la concluzia ca ramas prezervativul in tine? Ai vazut ca nu-l mai are preitenul pe penis? Daca ar fi ramas in tine, cu timpul iese. Sau poate prietenul tau nu a pus prezervativ pe penis.

| Fatamuntilor a răspuns:

Draga anonim, de ce nu foloseseti cuvantul intreg?
Ca sa raspund la intrebarea ta s-ar putea sa nu-l fi folosit...
Sau sa fi cazut cand ai mers la baie.
Foloseste o oglinda si cauta mai bine.Pentru ca ma gandesc ca nici parterul nici altcineva nu-ti place sa-ti umble prin vagin.
Solutia finala ginecologul pentru ca ma gandesc ca e obisnuit cu asfel de,, patanii'' ale adolescentilor.

| NoName0x0 a răspuns:

Eu zic sa bagi o foarfeca de tuns gardul viu acolo si sa incepi sa il cauti. Sau ia aspiratorul si baga.l in vagin! Daca folosesti una din metodele acestea sigur il vei gasi! rolling on the floor))

| trixiiie a răspuns:

Nasol momentul.
Am citit odată despre o tipă care a pățit ceva de genul și s-a dus pe wc, a stat pe el și s-a scremut până a reușit să facă toate cele. Și l-a scos și pe-ăla, cu foarte mare noroc.
Mai știu o altă variantă, conform căreia trebuie să te duci naiba la medic de urgență să ți-l scoată O.o

| Phini a răspuns:

laughing)))
1. Cat de "adanca" esti de zici ca il cauti?
2. Vad ca te plictisesti si faci mistouri pe aici, sa nu te astepti la un raspuns serios laughing
3. Sa ii zici aluia care a purtat prezervativu, sa nu isi mai ia marimi mari daca nu are cu ce sa il umple, poate sa il piarda laughing
Sarbatori fericite si succes in expeditie!winking

| TinK0de a răspuns:

Morrolling on the floor)))) "Succes in expeditie" penala...