| ionutz9696 a întrebat:

Se potrivesc zodiile scorpion-scorpion?

4 răspunsuri:
| Merry24 a răspuns:

Da se potrivesc zodiile scorpion-scorpion, eu si prietenul meu suntem aceeasi zodie si desi ne mai certam totusi ne iubim.

| RoXxy a răspuns:

Ati auzit de google? DAi un search.Ce e asa de greu?

| YourEternalLove a răspuns:

Pai eu asa cred nu stiu... n-am incercat dar zodiile scorpion-balanta?
daca primesti raspuns la intrebarea ta sau a mea trimite sms privat pliz

| Cryssssssssss a răspuns:

Ce e asa interesant la zodii de sunteti ahtiati dupa asta? daca raspunsul e nu,ce faci,va despartiti,nu mai incerci sa fii cu ea pentru ca asa zice horoscopul? eu zic sa te uiti la persoana, la felul de a fi, de a se comporta si nu la zodie.asta prea putin conteaza