| denisuka1 a întrebat:

Semne ca iubitu are pe alta

Răspuns Câştigător
| ACatalin a răspuns:

Nu ti raspunde la telefon, nu mai iese cu tine, poate nu mai cheltuie cat o facea inainte pe distractiile voastre, nu mai sta cu int seara la telefon. Acum, tu il cunosti mai bine si trebuie sa stii ce s a schimbat la el fata de cand nu avei presentimentul ca te inseala.

6 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

E cu capu in nori cand face sex cu u

| inger02 a răspuns:

Cand nu mai vrea sa faceti dragoste
cand nu raspunde la telefon si la mesaje
cand gaseste scuze ca nu va puteti vedea
cand e foarte rece foarte distant nepasator cu tine
si cand este distrat cu gandul departe cand vorbiti
tongue:p asteas semnele. funda?

| BAIATUL a răspuns:

Cant il suni si este mult timp intr-o convorbire de exemplu cu un baiat nu vorbeste imi mult de 5 minute dar cu o fata da si cand iti explica cu cine a vorbit nu zice din prima are cateva secunde de tacere sau ma rog...

| darrio2007 a răspuns:

Miroase a parfum de femeie.

| AureliaBEST a răspuns:

Iata cum il simti incepe cu cearta din orice zi de zi, jigneste, se porta urat cu tine, vorbeste urat, nu ti mai raspunde imediat la mesaje, la telefon cand il suni, se poarta f ciudat, minte, pleaca in orasa cu asa zisii baieti minciuni, nu mai vorbeste frumos cum o facea odata, nu mai este bun la pat ii moare pe...cand vrea sa o bage in tine. pup

| denisuka1 explică:

Azi mi-a inchis de doua ori ca cica il suna un coleg...dar ce dracu vorbeste atat cu el? doar nu sunt gaylaughing)):-s