| Dyanes a întrebat:

Sex!laughing Daca o fata s-a culcat cu un tip 1-2 ori si a fost virgina,daca dupa un timp indelungat o sa o faca cu alt baiat, cand zic timp indelugat ma refer la 2-3 ani acel baiat si-ar da seama ca nu mai este?
Acea fata dorind sa uite de prima ei experienta pentru ca baiatul nu s-a comportat frumos si si-a batut joc.
Astept raspunsuri sincere

13 răspunsuri:
| Wihox a răspuns:

Peste o luna ne vei intreba cum ai putea sa-ti numesti tripletii laughing

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă tipul e "copil deştept", îşi dă seama!

Toate cele bune.

| neutrino a răspuns:

Unii, si nu putini, sunt dusi rau cu pluta sau pot fi dusi destul de usor cu pluta. Asadar, ai sansa ta! In conditii normale, nu te sfatuiesc!

| Emilian65 a răspuns:

Al doilea baiat isi va da seama ca fata fata cu care face sex nu mai este virgina si dupa 10 ani dupa ce aceasta a facut-o cu altul.

| SkyPilot a răspuns:

Destul de multi baieti nu prea stiu pe ce lume sunt cand sunt tineri si nu au experienta. La multe fete, mai ales la blonde, "prima data" intra destul de usor si cu 2-3 stropi de sange. S-ar putea sa nu isi dea seama.
Parerea mea este sa ii spui adevarul. Am auzit de tot felul de solutii aberante - cu o basicuta de sange sau chiar mai rau, nu am de gand sa scriu aici ce anume - care pot crea probleme de sanatate ambilor parteneri.
Te poate iubi si daca nu ai fost virgina. Virginitatea nu mai este ce a fost odata. Daca acest aspect este atat de important pentru el, poti incerca o hymenoplastie. Daca e important pentru tine, ma tem ca nu mai ai ce face.

| Alcyon a răspuns:

Asculta de mine... O relatie bazata pe minciuna n-o sa reziste! E posibil ca prietenul sa afle ca ai mai fost cu cineva si ca l-ai mintit (ca lumea vorbeste) si sa te lase din cauza asta.

| Voidwithin a răspuns:

Daca acel baiat e ''citit'' ca sa zic asa in domeniul asta atunci cu siguranta.

| djdani2010 a răspuns:

Daca se mai vaita de durere, iti dai seama ca e virgina happy
dar daca geme ca proasta, imediat iti dai seama ca nu mai e virgina happy

| darriya a răspuns:

Hmm dc nu-i spui ca nu esti virgina? vrei sa traiesti in minciuna? vrei nu vrei. se va afla chiar de nu ii spui tu, apoi ce faci? ce-i spui?

| SebastianCMT a răspuns:

Depinde, inteleg, ce vrei sa spui laughing Daca e baiat asa mai linistit, nu isi va da seama pentru ca nu la toate le curge sange cand se dezvirgineaza! Sau isi va da seama si nu iti va spune nimic laughing

| ZuzuMissy a răspuns:

Si acea fata fiind tu? si prin batut joc te referi ca tea dezvirginat si dupa aia nu i-a pasat de tine, o urmarit doar lucru acesta? Si normal ca isi da seama pentru ca nu iti mai curge sange, poti sa fii stramta dupa atata timp fara sex, doar daca nu ii prea prost sa observe ca nu te-a durut cand ti-a bagat-o si nu o curs sange laughing)

| precious30 a răspuns:

Nu tuturor fetelor le curge sange prima data. Virgina clar nu mai esti doar ca este posibil sa ai unele dureri la inceput. El daca este mai blegut ar putea crede asta.

| sEnOkHs a răspuns:

Esti asa de aiurita in cat nu m-ai sti de cate ori te-ai catelit?