| anonim_4396 a întrebat:

Sexul doarE?; D astept raspuns

12 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Sexul - doar prima data (optional).
Dragostea - de fiecare data.

| Nextone a răspuns:

Doar prima data dar depinde de multe aspecte.happy

| Pitic a răspuns:

Doare rau!

| EuCuTine a răspuns:

Esti fata sau baiat? Daca esti baiat : frate doare dar nu este o durere insuportabila este o durere minora si superficiala. Daca este fata : doare dar depinde foarte mult de baiat. Daca el este nab atunci este putin mai naspa daca stie cum sa te " prepare " atunci nu doare.

| BoBBy a răspuns:

Depinde de marime, grosime, lungime

| ProjectJackpot a răspuns:

Depinde! Daca faci sex cu un om, nu!
Daca faci sex cu un cal, da!

| Andrulica a răspuns:

Durerea e compensata de placere smug!

Si depinde de himenul fiecarei fete... unu e mai elastic altul mai stranshappy Si nah`...happy

| eusiatat_9429 a răspuns:

Sa înțeleg ca te-ai deciswinking prima data da, doare, dar depinde acum de la fata la fata, și de partener în egala măsura dacă știe sau nu sa se comporte cu o virgina

| chocolattee a răspuns:

La inceput e cel mai probabil sa doara, dar doar daca continui descoperi adevaratele senzatii big grin

| misa0missa a răspuns:

Cati ani ai fetito? laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu ce crezi? Daca ar durea ar mai exista prostitutia?

| Chris24 a răspuns:

Depinde unde il practici.