| anonim_4396 a întrebat:

Sexul se face cu penisul decalotat? Dar cel oral?

10 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Depinde de secunda 1! Poti incepe - sau ea - si cu el minimalizat si pana la maxim, sau deja maximizat si pana revine la zero.

Am consiliat caz cu fimoza si le introduc chinuit si asa, dar nu simt nici pe departe aceeasi placere si nici nu prea reusesc sa ejaculeze, din cauza neajungerii la excitatia maxima, care declanseaza orgasmul.

| darrio2007 a răspuns:

Sexul se face cu cap.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cu una de callaughing

| RAY a răspuns:

Cand penetezi pielea aia nu crezi ca se misca? la oral depinde

| corbulalbrosu a răspuns:

Decalotarea depinde de fiecare penis, fiindca este in functie de existenta preputiului sau lipsa acestuia in cazul penisului circumcis.

| mihai69 a răspuns:

Sexul se face cu penisul. Nu contează în ce „stare" e el. Dar poți folosi și degetele sau limba.

| aumih16 a răspuns:

Se decaloteaza in timp! lasati prostiile alea ca trebuie musai decalotat! asta se face in timp! doar nu te-ai nascut asa! cu penisul decalotat! daca te-ai nascut asa sa fii sanatos!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doamne, ce intrebare.

| armand69 a răspuns:

Cu mintea decalotata

| Panzer1945 a răspuns:

Da.