| Deea5546 a întrebat:

Sincer nu stiu ce sa mai cred."Stau " cu un baiat de 2 ani, practic nu este o relatie dar ne sarutam, ne strangem in brate, cuvinte frumoase dar si luate putin peste picior. O saptamana vorbim si suntem amici dupa aia se ajunge la sarut cand ne spunem cuvintele frumoase, ne strangem in brate a 2a zi nu ne mai cautam o perioada (sau ne certam ) si dupa aia o luam de la capat. I-am trimis joi un mesaj si l-am intrebat ca de ce suntem asa de distanti unul de celalalt. si mi-a raspuns foarte urat big grina ce suntem impreuna? El mi-a spus acum ultima oara cand nu am mai vorbit de doua luni ca el a avut foarte multe femei si ca eu as avea ceva special care il atrage la mine.Nu se poate pune vorba de sex (ca nu am facut si nici nu ma bate la cap) si daca unu dintre noi sta cu altcineva ne certam si chestii din astea de relatie. Voi ce credeti? De ce nu vrea o relatie? Ma iubeste sau sunt ceva trecator?

Răspuns Câştigător
| sorinL1 a răspuns:

Asta seamana a relatie fara obligatii adica te cauta cand are chef de tine iar cand se plictiseste nu te mai cauta. Ii place de tine dar nu vrea sa isi bata capul cu reguli si monogamie.

2 răspunsuri:
| Cryss_2345 a răspuns:

Cred ca te place asa putin...da esti ceva trecator pentru el. Daca se poarta asa cu tine e clar ca nu vrea o relatie cu obligatii. Pentru el esti cam ceva trecator straight face sorry...dar daca te-ar iubi nu s-a comporta in halu asta. Bafta :*

| Mgautier a răspuns:

In situatia asta sunt si eu.
Dar eu sunt baiat.
Poi eu zic sa astepti vorba aia `` TIMPUL LE REZOLVA PE TOATE``