| kinder96 a întrebat:

Sperma poate sa treaca de chiloti si blugi?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu! Gîndeste te din ce material gros sunt facuți blugii, si i ti vei da seama ca sperma nu poate trece prin material, ea rămine in chilot si poate putina pată pe blug dar este o mare diferentă intre a păta putin blugii si a trece de blugi eventual pe mina ta, ingrijorarea ta este ca ai facut peeting si inainte de a te spăla pe mîini te ai atins tu jos, si i ti e teama ca ai avut spermă pe mînuță sau pe degetel, stai tranquila ca nu pătesti nimic.

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu poti ramane insarcinata prin haine.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sarut mina! Mersi pentru fundă.

| corbulalbrosu a răspuns:

Da, vor trece fara nicio opreliste fiindca materialele chilotilor si blugilor nu pot actiona precum un filtru. Spermatozoizii fiind microscopici trec odata cu moleculele de apa din continutul lichidului seminal.

| Emilian65 a răspuns:

Grosimea spermei ramane in chiloti, nu poate trece prin blug ca sa ramai tu gravida.

| Oana92 a răspuns:

Fireste! Dupa aceste intrebari in mod sigur cineva va folosi spermatozoizi in compozitia bombei atomice...

| Staind a răspuns:

Trece si prin vesta antiglont
Ar trebui sa existe gloante de sperma