| melynda a întrebat:

Spue'ti'mi si mie niste cuvinte de alint pentru iubitu big grin
imi place sa il alint da deja mi s'au terminat ideilehee hee

17 răspunsuri:
| adi4ever a răspuns:

Bebe, adoram cand imi zicea iubirea mea asa

| QuadruplePersonality a răspuns:

Bebe
Cocosel
Ubire
Scumpule
Viata mea
Sufletel

| RaluE a răspuns:

Eu ii spun pisoi happy si e de-ajuns. Nu trebuie sa schimbi in fiecare minuthee hee.
Dupa, poate crede ca-l confunzihee hee. Succes.

| nyko06 a răspuns:

Sunt multe feluri in care poti sa-l alinti, depinde cum simti tu in acele momente, alintal cum simti happy

| beka a răspuns:

Bebelix
fulgulet
iub
laughinghee hee

| Cσσкiє a răspuns:

Crema mea dulce de zahăr ars - CMDDZA.

| loveaholic a răspuns:

Baby
iubi
my love
darling
iubirea mea
iubitelul meu

| FineBroAndy a răspuns:

Iubitel, iubi, puisor, iubitel mititel laughing, sufletel, inimioara, uby...sau poti sa il alinti pornind de la numele lui.Succeswinking

| Elena_9796 a răspuns:

Eu ii zic iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuuuuuubbbbbbbbbb...love struck si pun accent pe iiiiiilove struck
e super.
dar mai poti zice
iubi, iubirici, iub, bombonel, sau poti porni de la numele lui
pe el de ex il cheama Leo
ii mai ziceam
Leoniciu, Leonel... Leutsu
pup:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubitul meu sau iubitule imi plac mie cel mai mult.
Acum depinde de preferintele fiecaruia.
Parerea mea e ca conteaza mai putin cum ii spui, conteaza mai mult sa ii demonstrezi afectiunea lasand vorbele la o parte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine a ajuns de la: pufuletz->fufuletz->fufulaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubyryk, piu, ingeras

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubilyk

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poti sa ii zici in multe feluri de ex:iubire, pisoiul meu jucaus, ingeras, viata mea etc.

| queen_5367 a răspuns:

Puishor mik si scump, dagostea mea male male, boshcutza mea dulce si mumoas, sufletzel, u esti viata mea, printisorul meud)

| ethna a răspuns:

Pai daca il consideri iubit spune-i "bit" big grin... Succe!

| mmh a răspuns:

Cap de sfecla, cap de tabla, cap de creta...