| Dearscorpion a întrebat:

Spuneti ceva un mod frumos de a-ti numi prietenul! Ceva interesant!

Răspuns Câştigător
| georgiana_1403 a răspuns:

Motanel,iepuras,bursucel,gurita,pui,puiut,puisor,sufletzel,viata mea,ingeras,scumpete,dulceata, iubire, pisi si multe altele dar nu mai imi trec prin minte. sper ca ti-am fost de ajutor

6 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Cel mai frumos nume pentru un băiat este Mihai. Dacă îl cheamă altfel nu va fi fericit să îi zici Mihai O alintare de la prenumele lui sau iubire, dragostea mea, dragul meu, etc cum îți vine la gură în secunda aia.

| Anet a răspuns:

Eu ii spuneam de obicei pisoiash:d, iar cand ma supara il tachinam si ii ziceam uratule laughing

| ColorfullColors a răspuns:

Un mod destul de rar intalnit e "amore" sau "mi-a amore", pentru ca "puiu" sau "iubi" ect. par putin depasite si expirate, nu-i asa?

| ColorfullColors a răspuns:

Scuze, vroiam sa spun "amore mi-a"... Greseala mea! happy

| StefanJobs a răspuns:

Schatz

| tembelokido a răspuns:

Beib