| persef a întrebat:

Spuneti-mi cand iubita iti spune ca iese la suc cu un barbat, baiat dupa ce voi v-ati certat, mai are rost continuata relatia? relatie de 2 ani

Răspuns Câştigător
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Dacă ne-am certat şi despărţit, NU. Indiferent dacă iese cu un bărbat sau cu 10000, dacă ne-am certat şi despărţit, eu nu revin asupra deciziei.
Dacă doar ne-am ciondănit pe ceva ampulea şi stupid, evident DA. Că iese cu un om (indiferent de sex) la un suc nu mi se pare nimic aberant sau exagerat.
Priviţi relaţiile mai relaxat şi încetaţi să vă mai priviţi partenerii/partenerele ca pe căţeluşi/proprietate persoanlă că mereu dăunează şi apar doar mai multe probleme.

2 răspunsuri:
| princess_9789 a răspuns:

Daca iese la un suc nu inseamna ca te si insala. Daca o face, nu.Gestul nu e prea grozav, dar poate e mult prea nervoasa si incearca sa te enerveze si pe tine.Asteapta sa se si intoarca de la suc, si itnreab o ce a facut, si daca i-a placut. Spune i ca tu ai stat acasa si te=ai consultat cu tine insuti... Daca a facut ceva si iti baga" din nervi, iarta-ma" ii spui: papusa, pa! Desi sunt fata, nu suport tradarea in relatiebig grin...Ai grija! Mult succes

| Phutui a răspuns:

Dar poate e un amic de-a ei si au iesit sa vorbeasca? poate e ruda cu ea? var, unchi prostii de genu?