| alinosh a întrebat:

Spuneti-mi si mie:cum imi dau seama daca ma inseala iubitul? Asta fara sa chem Tradati in dragoste.Va rog

34 răspunsuri:
| rich a răspuns:

Hmmmmm...creca stiu... daca are un comportament schimabat...adica nul mai are cum il avea inainte cu tine... te respinge...se face ca este obosit... te refuza in unelele cazuri...se duce de multe ori intr-un loc care pana acum nu se ducea...si mai multe dar trebuie sa-ti dai si tu seama...

| naomy88 a răspuns:

Pei vezi cum se poarta cu tine si daca e mai retras. sau daca il vezi mai retras poate ca are alt gen de probleme si nu are cui sa ii sp. pup

| jojo_8937 a răspuns:

Sunt in aceeasi situatie.eu is in it el in ro.nu stiu sigur daca ma inseala. dar imi vin dubii. da numere de tel la fete pe hi5/mess si apoi sterge sa nu vad.am gasit poze fete in laptopul lui...filmulet la plaja cu alta fata pe tel.il suna fete cand sunt cu el.lucruri care el mie mi le-a intrerzis total. e schimbat fata de cum l-am cun.sau poate nu l-am cun destul de bine. sper sa aflu destul de repede care e situatia ca deja au trecut 8 luni! multa bafta si tie!

| degeabaiubestisinupretuiesti a răspuns:

E cel mai simplu lucru nu-ti rasunde la telefon la timp il are uneori inchis are diferite pretexte pentru a nu te lua cu el in oras pe strada nu te prea ia de mana incearca sa se indeparteze usor de tine cand anumite fete sunt in jurul lui il prinzi ca te minte are numere ciudate in telefon cand vb la telefon se indepareaza de tine toate astea le traiesc din plin in momentu de fata dar stii cum e pana nu vezi nu crezi si nu poti spune nimic.