| Alexxiax98 a întrebat:

Spuneti usor "te iubesc"? Sau doar la "ocazii", cand simtiti cu adevarat?

21 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu imi place sa zic asa ceva, prefer sa demonstrez prin atingeri

| RoCkKiD a răspuns:

Destul de rar si cand iubesc. Imi pare ca daca spui o chestie prea des isi pierde farmecul.

| RAY a răspuns:

Nu,foarte rar, nu ca nu as simti dar imi reprim sentimentele pentru ca aduc doar suferinta atat, iubirea este o otrava

| Freya1 a răspuns:

Nu spun usor sau la oricine, dar fiind intr-o relatie ne spunem zilnic si chiar si de cateva ori pe zi.

| Andreeush a răspuns:

Când iubesc cu adevărat da.

| Dalmore a răspuns:

Doar când simt că e reciproc.

| RAY a răspuns (pentru Dalmore):

Bun venit pisicuto

| Dalmore a răspuns (pentru RAY):

Rapid m-ai mai observat laughing

| RAY a răspuns (pentru Dalmore):

Pisicuto nu te-am uitat

| Dalmore a răspuns (pentru RAY):

Nici eu pe tine, motanelule

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am spus nimănui asta pana acum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un gest solemn votiv etc nu se spune oricând

spun când am chef lol

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum adicã la ocazii?
Azi te iubesc, Maine poate. Nu stiu.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Doar cand iubesc cu adevarat.

| shrink a răspuns:

Doar cand trebuie (cand calc pe bec) happy

| pinkyypromise a răspuns:

Foarte usor, când simtim.
Daca va iubiti mult, trebuie sa simtiti deshappy

| anonim_4396 a răspuns (pentru pinkyypromise):

Iubirea bazata pe simturi e trecatoare

| Plato a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma jur ca esti bipolar.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Plato):

Am mai multe personalitati, le am puse in pachete pentru fiecare intrebare/raspuns

| timidul96 a răspuns:

Sau poti arata asta prin fapte, nu prin cuvinte. Avand in vedere ca acestea nu au nicio semnificatie daca nu sunt insotite de fapte. De multe ori cuvintele pot fi inselatoare

| Dece5 a răspuns:

Spun greu si rar te iubesc, dar sentimentul exista si il simt foarte intens. Cred ca ar fi mai bine sa fie spuse aceste lucruri pana nu e prea tarziu.