| anonim26262 a întrebat:

Stare de oboseala uneroi si mancatul mult pot fii simptome de sarcina? Si ma refer la faptul ca daca sunt doar acestea fara niciun alt simptom, un semn de sarcina? Contact sexual protejat cu verificare.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Astea nu sunt simptome de sarcina!
Oboseala si mancatul mult pot fi simptome de: depresie, anxietate, obezitate, diabet samd.

| Miruna333 a răspuns:

Contact sexual lipsit de accidente= 0 sanse de sarcina. Daca ti-a picat ca ai putea fi insarcinata, pare ca ai toate simptomele

| Madaxo97 a răspuns:

Nu sunt simptome de sarcină oboseala si mâncatul.