Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2710450intrebari
Ultimele intrebari
StarShinerS
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
27 Iul
SATI 236.657AFISARI
103.529VIZITE
85.256V. UNICI
3 Februarie 2012
BubleBluexD intreaba:

Statusuri de dragoste pentru. el de parere de rau puppy dog eyesMai cool si mai unice Primesc si versuri din melodii hip-hophappy Sau daca puteti statusurid espre viata big grin Multumesc anticipat; D Cele mai unice si mai multe fundita :*

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • Raspuns castigator
    3 Februarie 2012 21:44
    exya_5295 a răspuns:

"Sunt asa cum nu ma stii nu doar cum ma poti privi. Deci daca te uiti la mine mai rau de-atat nu poate fi :X!"

i'm good, but i'm not an angel.

Prea multe cuvinte,prea putine fapte deja e prea tarziu. Imi pare rau nu mai conteaza oricum. In ultima vreme toate visele se fac scrum. straight face

O faceai sa planga, apoi o luai in brate, si ii cereai iertare pentru ca era micuta ta si nu vroiai sa vezi ca o doare!

Aveti calitati aparente sh defecte permanente sunteti fete numite 'curve' dar care va credeti decente

Visam că DRAGOSTEA e simplă şi trece! Şi că nu te lasă rece când il vezi k umbla cu 10!

Sunt momente cand trebuie sa lasi totul d o parte si sa-ti amintesti k fetele k noi nu plang.; x.

Pentru mine au contat acele momente cand fara sa vrei m-ai facut fericita...

Zambetul ei de copil nu se razbuna. Te face sa te simti cel mai puternic cand o ti de mana.; x

Realitatea e mult prea dură atunci când dai de greu! Visele se spulbură aproape instantaneu.

Fii falsa`! Triseaza des si fii sigura ca vei castiga un joc pervers! Toata lumea joaca pe interes!

Daca ai impresia ca totul va dura la nesfarsit, bun venit in realitatea cruda. Gandesti gresit!

Nu te grabii sa arunci tot ce iubeai odata, nu fugii. Nu te minti. Stii praful dupa poze va ramane in amintiri.

Crezi ca ma cunosti? te-nseli amarnic...sunt o simpla imagine...o poza ce o poti interpreta cum vrei.

• Văd oameni cunoscuţi în poze, lângă mine, în decor. Îmi amintesc de ei, dar îmi scapă numele lor!

Desi am trecut prin multe, suntem inca impreuna `. Caci nu poti sa cazi, cand tii pe cineva de mana.>; d<

Priveste-ma cu interes, adanc in ochi, sa vezi rabdarea cu care ma uit fix asteptand sa crapi devil

• Te`ai jucat cu visele mele şi orgoliul meu de`acum n`ai decât să mai găseşti încă o sută ca mine, cum spuneai mereu! oh go on

●Ea e puternică, ea merge mai departe şi cu fiecare pas încearcă să uite că oamenii sunt atat de falşi. oh go on

▓ A fost o vară frumoasă... rămasă
    Priveste-ma>...

• 1 răspuns RSS raspunsuri)