| Lettie a întrebat:

Stie cineva ce model de telefon are Miley Cyrus? ma gandeam ca poate ati vazut prin reviste stiti voi...:d

6 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Nokia 1100... dee e griza si pe la eabatting eyelashes

| Pedala a răspuns:

Am auzit ca detine un Madular25cm cu gonade ca si accesorii. Funda!(doua puncte ics)

| unknownn a răspuns:

Pai in desene o vrut sa isi ia Zphone dar nu stiu daca a mai apucat...cred ca are tot Ophone

| florin95 a răspuns:

Mi se pare ca are Nokia 1101 dala cu lanterna

| beea22 a răspuns:

Bai sunteti varza nu are iphone are BlackBerry nici Zphone nici iphone laughinguitati-va si voi pe faccebook si cereti prietenia si uitati-va la poze are BlackBerry pentru cultura voastra generala deci draga are BlackBerry funda?

| MyName_4993 a răspuns:

Din cate am vazut, Iphone.