| dyyva a întrebat:

Stie cineva compatibilitatea dintre fata capricorn si baiat gemeni?

5 răspunsuri:
| stapanullumii a răspuns:

Deci in primul rand. cer un lucru RATIUNE

stiti ca de fapt zodiile sunt asezarea unor stele care privite de pe panant par a avea niste forme. de fapt ele neavand nici o legatura intre ele. apoi cu noi... deci, practic in intrebarea ta ne intrebi Stie cineva compatibilitatea dintre fata capricorn si baiat Stie cineva compatibilitatea dintre fata si baiat, intelegi. privind lucrurile cu RATIUNE si cu o oarecare Logica. observi ca multe lucruri sunt false...
Sper ca te-am ajutat... si daca ti-am descis mintea. Arata prin funda...

| Cr1sti13 a răspuns:

Zodile sunt niste porcari cat persoanele se iubesc nu conteaza zodile, este o prostie, cat voi doi va iubiti, nu va certati nu are cum sa mearga ceva rau succes

| SmileyyXD a răspuns:

Nu

| R11 a răspuns:

Dar nu e nimic adevarat din zodii laughing)) =) nu exista asa ceva in realitate iar astrologii sunt pusi la televizor doar ca chestie sa castige un ban cinstit pacalindu-i pe telespectatori ce crezi ca gemenii si capricornii au o atractie puternica? si pe alt canal vezi ca aceeasi capricorni si aceeasi gemeni isi scot ochii cand se vad pe strada. Cred ca e o chestie de filosofie fiecare cum vede in spatiu dar compatibilitatile (daca exista intre doua zodii) sunt simple intamplari si coincidente! nu te lasa fraerit/a de ce zice nety sandu rolling on the floor