| delia_8567 a întrebat:

Stie cineva daca as putea afla cine m-a sunat pe fix.[romtelecom] stiu ziua si orabig grin? Funda[scuze de categorie de e cea mai populata. e urgentbig grin]

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Daca stii numarul de telefon nu conteaza ora si ziua cu acel numar poti sa aflii cine te-a sunat la politie sau la romtelecom ti se faciliteaza datele (doar in caz ca ai fost deranjata sau te suna fara motiv).

1 răspuns:
| Castiel a răspuns:

Tre sa dai nu stiu cati bani la romtelecom 100 euro parca ca sa poti accesa baza aia de date ceva de genuthinking