Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2705146intrebari
Ultimele intrebari
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
22 Iul
SATI 291.194AFISARI
124.162VIZITE
102.869V. UNICI
2 Septembrie 2009
Anonim intreaba:

Stie cineva din ce cauza faci paduchi lati si cum poti sa scapi de ei?

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • 20 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 2 Septembrie 2009 23:12
    Brigaela a răspuns:
    I-ai luat de la un partener sexual. Scapi de ei daca te razi complet in zona genitala, perineala, anala si de vecinatate (coapse, spate, burta) si te dai cu un preparat cumparat special de la farmacie. In plus, trebuie sa-ti tratezi partenerul si sa fierbi prosoapele, chilotii si cearsafurile dupa fiecare utilizare, pe perioada tratamentului si macar vreo doua saptamani dupa aceea.
  • 2 Septembrie 2009 13:44
    monyk a răspuns:
    Poti scapa de ei folosind ceva produse speciale de la farmacie...cauza nu stiu...
  • 2 Septembrie 2009 13:57
    psiholoaga a răspuns:
    Nu ii faci, ii iei de la cineva deja infestat. Fie prin contact intim, fie prin folosirea acelorasi prosoape, lenjerii etc. Mergi la farmacie si ceri un antiparazitar extern, pe care il aplici pe tot corpul (mai putin pe fata), atat tu, cat si persoanele cu care ai avut contact intim sau ai impartit patul, lenjeria etc. Toate obiectele vestimentare, cearsafurile, prosoapele le fierbi si le speli in apa cu dezinfectant (clor, daca sunt albe).
  • 2 Septembrie 2009 20:05
    cora a răspuns:
    Tu ar trebui sa stii laughingthinking
  • 2 Septembrie 2009 13:55
    Zbenguici a răspuns:
    Pai daca i-ai facut ar trebui sa ne spui tu noua cum se fac!
    Si cat de lati sunt?
  • 2 Septembrie 2009 15:44
    maryana5 a răspuns:
    Mai spala-te si tu rolling on the floor
  • 2 Septembrie 2009 13:51
    Exista un sampon special, il gasesti la farmacie.
  • 2 Septembrie 2009 18:37
    gherghe_9739 a răspuns:
    Te razi si dupa aceea te ungi cu vaselina de masini
  • 2 Septembrie 2009 13:43
    Raspuns anonim:
    De la mancare. pui prea mult piper. laughing
  • 2 Septembrie 2009 14:18
    Raspuns anonim:
    Lama de ras, te razi ca-n palma si pui sare laughing Si alta data cind mergi la femei, vezi sa nu fie de pe centura, alege unle spala-te dreak, nu femei de pe centura rolling on the floor
    P. S. Ma refer la centura orasului nu la centura de castitate big grin
  • 2 Septembrie 2009 14:32
    Raspuns anonim:
    Ha ha ha...
    Du-te la farmacie sa iti dea solutii pentru a scapa. Despre luat...ai grija cu cine faci sex!
  • 29 Aprilie 2010 13:19
    Raspuns anonim:
    Faci paduchi daca nu te speli cu lunile, ii iei daca stai aproape cu capul de cineva care chiar are si te scapi cu petrol
  • 15 Septembrie 2010 18:36
    Raspuns anonim:
    Ca prosti daca voi ti avea cum vi se pare
  • 28 Noiembrie 2010 11:11
    Raspuns anonim:
    Da cu gaz
    9 August 2012 00:40
    greenzor a răspuns (pentru anonim_4396):
    rolling on the floor
    - Ascunde conversatia (1 răspuns)
  • 22 Aprilie 2014 16:32
    SilviaStefan a răspuns:
    De scapat de paduchi lati: cauta un sapun organic cu ulei 100% pur din arbore de ceai(tea tree oil) de la Thursday Plantation si ulei 100% pur din arbore de ceai.

Uleiul in folosesti in gelul de dus sau direct in mana peste gelul de dus
  • 13 Septembrie 2012 22:08
    ahava a răspuns:
    Faci paduchi lati pentru ca faci sex inainte de casatorie si traiesti in imoralitate si pacat. Dumnezeu pedepseste pacatul.
  • 3 Septembrie 2009 11:32
    razvan_3404 a răspuns:
    Iti tunzi blanita si apoi dai cu niste motorina.Cat despre cum se fac: ar trebui sa mai fie spala-te "jucariile".
  • 13 Octombrie 2011 21:12
    upsss a răspuns:
    Buna.si eu am o problema de genu,am vazut ca noul prieten are asa numiti,, paduchi lati,, am facut sex protejat dar nu are nicio treaba ca tot m-am atins de acea zona.imediat dupa m-am ras de tot in zona genitala, si am schimbat tot dupa pat.e posibil sa am si eu?
  • 11 Iulie 2012 13:38
    Nicolas_Tatian_1986 a răspuns:
    Cum poti scapa de ei? Este foarte simplu.Nu mai faci niciodata sex cu necunoscuti!