| dragos68 a întrebat:

Stie cineva unde se poate gasi pandantiv cu jumatate de inima? Vreau sa ii fac cadou iubitei mele cealalta jumatate, asa ca ar fi super daca ar scrie "I love you" pe el sau ceva asa de indragostiti.

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

De obicei asa ceva se face la comanda la un atelier de confectionare de bijuterii. Succes.

| Aasdfghj a răspuns:

Gasesti in majoritatea magazinelor cu bijuterii de argint. Daca esti din Bucuresti iti pot spune de unde am cumparat eu.