| anonim_4396 a întrebat:

Stiti ceva despre scolile din Austria? Exista si scoli in limba romana? e cineva acolo la scoala? cum e programul? te poti transfera si in clasa a11a?

3 răspunsuri:
| sclifos a răspuns:

Intrebarea ta se potriveste perfect la categora asta!

| me0ank a răspuns:

Eu is in germania dar verisoara mea ii in austria si ii la scoala speciala unde is straini din tari diferite si acolo profesorii vorbesc mai rar. Si cat despre clase iti las id meu sa iti explic. Daca vrei il iei daca nu nu happy anka_nicoleta

| mariasorina a răspuns:

Eu sunt din austria.iti vor da un text sa vada cat de bine stii ger. din cate stiu.asa am facut si eu