| Lluvia_3263 a întrebat:

Stiti ceva statusuri de dragoste noi? FUNDA pentru cele mai multe si frumoase [ am descoperit cum se da funda laughing ]

4 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

"Am invatat ca dureaza ani sa castigi incredere si ca doar in cateva secunde poti sa o pierzi"
"Astazi, ar fi fost soare daca mi-ai fi zambit"
"Sa poti sa crezi daca altii te inseala, sa poti sa te ridici cand altii te doboara, sa poti pastra ce altii vor sa alunge, sa razi chiar daca sufletul plange si cald tu sa ramai chiar daca afara ninge, asta-i arta de a invinge"
"Daca oferi dragoste, frumusetea va creste si toate acestea pentru ca dragostea este frumusetea sufletului "
"Dragostea nu este o decizie, e un sentiment. Daca am putea decide pe cine sa iubim, atunci viata ar fi mult mai simpla, dar si mult mai putin magica"
Bafta!

| DeCeSaVaSpun a răspuns:

"Vin cu tine doar daca iti ascunzi aripile, ca lumea sa nu isi de-a seama ca esti ingerul meu"
"Daca ma urasti traga in mine cu arcul, dar sa nu tragi in inima pentru ca acolo esti tu!"

| Lida a răspuns:

Dau si haina de pe mine. la omul care'mi vrea bine. pe cine simt eu aproape.ca n'are perversitate. ii dau viata mea daca se poatewinking

| annemarie_5897 a răspuns:

Http://sweety-things.weebly.com aici sunt status-uri prea dragute:)