| lextim a întrebat:

Stiti cumva locatia unde a fost filmat videoclipul Alexunder base - Call again? http://www.youtube.com/watch?v=vHzvN0MFwX8 FUNDA

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Intrebare irelevanta pentru categoria la care este postata!
Reposteaza la Muzica, aici va fi raportata si stearsa!

| lextim explică:

Da chiorul 14, iti dau dreptatehappy ma scuzi. Am cautat mult locatia, dar daca tu te consideri mai destept decat bravo tie.

| ChioruL14 a răspuns:

1. am banuit ca e grecia
2. romanii fac videoclipuri, mai nou, numai prin grecia
3. am citit cateva comentarii pe youtube si aia zic ca e in grecia.
4. data viitoare sa postezi la muzica
5. eu cum pot afla si tu nu poti, sunt mai destept ca tine sau cum? nu mai astepta mura-n gura.
6. nu mai oferi funda in intrebari ca:
a)nu este a ta
b)nu valoreaza nimic
c)e lipsa de respect
d)nu o vreau