| Anonimathjdkjjccf a întrebat:

Stiti de o solutie pentru marirea penisului?

Răspuns Câştigător
| Zsolt15 a răspuns:

Man,nu cred ca foloseste sau e bine dar Titan gel sau uitate pe site-uri porno si vezi o gramada de reclame...dar nu recomand sa folosesti

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Operatie

| corbulalbrosu a răspuns:

NU EXISTA absolut nici un fel de solutie miraculoasa cu ajutorul caruia sa se poata modifica o CARACTERISTICA GENETICA. Asa cum nu se pot modifica alte caracteristici ale organismului uman cum ar fi : culoarea parului, culoarea pielii, lungimea bratelor sau a picioarelor, inaltimeam, calvitia(chelirea), etc, etc, tot la fel NU se poate modifica lungimea sau forma ori aspectul penisului. Toate produsele ''minune'' de marire ''garantata a penisului'' care sunt oferite spre vanzare de excroci si sarlatani au un singur efect direct si cert... golirea intr-o oarecare masura a buzunarelor celor creduli si defavorizati de soarta. Sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Doar instrumente optice: lupă, microscop etc.

| BububucatorulBubycus a răspuns:

Vrajeala..fiecare o avem asa cum ne nastem...

| SamuraiOkami a răspuns:

Nu exista.

Răspuns utilizator avertizat
| xyzttt a răspuns:

Titan gel este perfect pentru ce vrei!