| Donca_Delia_1998 a întrebat:

Stiu ca nu are legatura cu categoria aceasta, dar, am 14 ani si as vrea sa castig niste bani. Cum fac? Fara raspunsuri gen: du-te la produs (chiar daca si eu as raspunde asa laughing ).

5 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Poti incerca sa joci marketglory din care tot poti scoate bani, iti las aici linkul meu daca doresti sa te inscrii de pe el, si astept un mesaj pe privat daca te hotarasti sa faci bani de pe site-ul asta. http://www.marketglory.com/strategygame/Spartak993

| neutrino a răspuns:

La acesta varsta nu poti castiga bani decat ...prin arta. Daca nu, exista o varianta mai simpla: negociaza-ti notele si mediile scolare, cu parintii.

| Dendoris a răspuns:

Daca vrei sa lucrezi, nu poti la 14 ani pentru ca nu te angajeaza nimeni. Eu debea mi-am gasit un loc de munca acum ca student si nu e cine stie ce sau pe domeniul meu.

| Flavius1998 a răspuns:

Daca ai o strada populata pe unde stai tu, te machiezi putin, o fustita mini si astepti pe acolo ca sigur faci ceva banihee hee laughing)

| Donca_Delia_1998 explică (pentru Flavius1998):

Am o minte atat de ciudata incat si eu as fi raspuns asa :-3 laughing