| DenisSa_6267 a întrebat:

Stiu ca s-a mai pus intrebarea asta de 1000 de ori chatterbox dar... ce sa-i iau prietenului meu tinand cont ca suntem de 2 ani impreuna si i am luat deja
parfum, chestii personalizate, ceas.
M`am gandit la ceva special dar as vrea sa-i mai iau si ceva asa... de cumparat laughing
mersi all:* ziua lui e in 2 saptamana.

6 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

O perna cu poza cu voi 2 :X

| Crisu a răspuns:

Ok.atunci ii poti face cadou un lantsisor ceva care sa aiba ca amintira, sa nu uite niciodata.[ma rog, in caz ca nu il pierde laughing]

| Anakatsu a răspuns:

Daca iai lua o masina cred ca te-ar iubi vesnic laughing

acum depinde de gusturile lui nu pot sa iti zic ce vrea atata timp cat nu il cunosc si nu stiu nimic despre el

numai tu poti stii

| DenisSa_6267 explică:

@ CRISU tongue i am luat asta cand am facut un an si @AnaKatsu e minorlaughing)>

| Lilith_6398 a răspuns:

I-ai o verighetă sau un inel şi scrie ceva drăguţ în interior... data când v-aţi băgat împreuna sau o dedicaţie. îi va plăcea ^^ [de ex o poţi pune dacă vrei pe un lanţisor. eu aşa am făcutlaughing]

| Brasoveanu a răspuns:

Pai eu as zice sai ei ceva care sasi aduca aminte de tine mereu big grin