| Blackangel199 a întrebat:

Sulut TPU, viata e foarte complicata, am o dispozitie foarte rea, numai am puteri sa fiu puternica, dupa cum v-am zis de prietenul meu tot e adevarat, astazi deloc nu am vorbit acum e ora 18, toata ziua el nu a fost pe skype, nici acum nu e, nu stiu unde e, nici macar da un sunet sa imi spuna ce s-a intimplat, el nu isi inchipuie cit de mult tin la el, acum ma simt in singuratate nu pot sa opresc lacrimile imi este trist si frig, si nu pot sa inteleg cu ce am gresit poate ca am refuzat la sex si lui nu i-a placut. Dar nu sunt pregatita.Ma gindesc acum ca are alta prietena si nu-mi spune, as vrea sa-l uit ca imi provoaca multe suferinte dar nu stiu cum s-o fac, sa nu-mi amintesc de momentele petrecute cu el.Va rog ajutati-ma cu niste sfaturi am nevoie de ele.

Răspuns Câştigător
| Yourgirls a răspuns:

Daca te iubeste te va suna si poate ca o sa reusiti sa fiti fericiti daca nu atunci probabil ca refuzul tau la determinat sa faca asta desi nu ar fi trebuit pentru ca daca te iubea cu adevarat nu ar reactiona asa, sa-l uiti desi tii la el e foarte greu nu stiu, incearca sa-ti ocupi timpul sa nu fi singura sa faci tot timpul ceva ca sa nu te mai gandesti cat de putin la el, iesi cu fetele razi, glumeste macar in cea mai mare parte a timpului... daca ai sa poti...

4 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Daca te-a lasat doar pentru ca u nu vrei s-o faci cu el, inseamna ca nu te respecta.doare sa stii ca acu poate fi cu altcineva,dar vei fi mai fericita ca respectiva pana la urma! de ea isi va bate joc,lacrimile vor curge shiroaie, pe cand u vei fi bine mersi in cautarea unui baiat care intr-adevar te merita si te respecta!
toti faca asa la inceput, cauta fete doar sa s foloseasca de ele!

| cosminnnellu a răspuns:

Salut ceea ce ai spus u parca retraiesc incaodata ce mi s-a intamplat cu prietena measad stai linistita nu e cu nimeni, doar singuratatea te face sa crezi ca e cu cineva si tot singuratatea te face sa iti pui 1000 de intrebari,daca e cu alta? daca nu ma mai iubeste?,incearca sa vorbesti cu el sa vezi ce s-a rupt, neaparat sa ne dai de veste, multa bafta si crede-ma chiar stiu ce simticrying

| biancapisica a răspuns:

Eu sunt mai mik si nu stiu ce simti exact dar si mie mi-a placut un baiat,si in sine pretindeam ca ma place,si cand il vedeam ma topeam efectiv,si am trimis niste,,spioni" sa-l intrebe daca ma place si el a zis ca nu,si de atunci am incercat sa-l uit si acum cand il vad ink mai imi place de el un pic, dar nu ca inainte, eu nu stiu zic si eu.suna-l,cauta-l si daca il mai iubesti incerak sa te apropii de el daca vrei sa uiti de el,evita-l, mult succes, si asta nu e leagat de ceea ce trebuia dar ai stofa de scriitor/poet:*

| Ella_7292 a răspuns:

Tu suferi pentru un baiat.El ar trebui sa sufere pentru tine daca te iubeste cu adevarat. Daca el nu da nici un semn ca tine la tine.De ce tu ar trebui sa ti la el? Deschide ochii mai bine, lumea e plina de baieti. Fiecare fata are un baiat. Dar nu fiecare baiat are o fata.