| Andrutza_9783 a întrebat:

Sunt Andrada.Cine ar vrea sa fie cu mine(fete nu baieti, sunt >lesby:")? Dar fara farse sau alte chestii nesimtitesad dati add andrutza_sweet18

6 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Aoleu
m-ai tampittttt fato cu postu asta
da anunt la ziar si PA!

| gigiro a răspuns:

Nu cred in lesbi, nu mi se pare normal, si cred ca nu e bine sa cauti asa prietene.Cand ti-ai dat seama ca esti lesbi? Schima-te, fa mai bine copii, ca sunt cel mai frumos dar al lui Dumnezeu.

| protos87 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa cauti pe un site de dating, nu pe TPU. Principiile TPU sunt cotul altele, nu site de cautat parteneri, din cate stiu eu...

| piktor a răspuns:

Foarte bien ca esti lesbiana. barbatii sunt niste porci laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
sunt un baiat care vrea sa te cunoasca

| misterioasa99 a răspuns:

Buna Andrada! Si eu sunt lesby...hai sa ne cunoastem in privat.