| anonim_4396 a întrebat:

Sunt confuza. Unii spun ca daca bagi un deget in vagin ramai insarcinata. Dar nu cred...nu are cum! Voi ce spuneti?

14 răspunsuri:
| lplostonyou a răspuns:

Numai daca acel deget e un penis mare si gros care iti umple vaginul de sperma, doar atunci ramai gravida.

| mihai69 a răspuns:

Confuză chiar ești, din câte se vede...
Așadar, dacă:
- ai prezervativ pe deget;
- nu ejaculează acolo;
- e mai tânăr de 12 ani;
etc. NU rămâi (gravidă). În alte cazuri, e mai riscant...

| Emilian65 a răspuns:

Asa este nu ai cum sa ramai gravida daca bagi degetul in vagin si pe el nu se afla sperma.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Da, sa zicem ca s-ar putea. Te întreabă cineva "Cine este tatăl?" si tu: "Degetul meu".

Clar...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa fie posibil asa ceva... Ce idioti ar spune asta? Exista un motiv când o femeie rămâne însărcinată, si cred ca toti îl stim...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Noi zicem ca esti daramata.

| Neuronul a răspuns:

Grea întrebare! thinking

| cineva666 a răspuns:

laughing))))))))))))))))))))

| ღஜღpikapikaღஜღ a răspuns:

Nu, nu poti sa ramai insarcinata! Intelege femeie... Daca nu ma crezi du-te si intreb-o pe maica-ta!
Astia de pe TPU isi bat joc de tinelaughing Nu ca n-ar avea motiv

| forthewicked a răspuns:

Ce dracu am citit : ))

| SuntFataInPlm a răspuns:

Eu spun ca aia isi bat joc de tine, si tu prea stupida sa vezi asta.

| ShacPaul a răspuns:

Nu are cum pentru ca poți sa ramai gravida doar cu spermatozoizii barbatului. Dacă bagi degetul nu ramai însărcinată!

| DollyWiitch a răspuns:

Dacă bagi degetul nu ramai însărcinată rolling eyes

| IoanaLidia a răspuns:

Scumpa mea copila, ce faci tu cu degetelul ala inseamna a te masturba, pentru a ramane insarcinata trebuie te culci cu cineva. Lasa-ma sa iti explic: Spermatozoidul, sau lichidul alb care iese de la barbat din (sti tu ce) dupa ce se produce actul sexual, intra in contact cu ovulele unei femei iar asa se formeaza oul sau viitorul bebe. Deci nu cand nu ai cum sa ramai insarcinata masturbandu-te!