| Sen7iment a întrebat:

Sunt cu o fata de 3 saptamani la inceput ii era frica sa fie cu mine pentru ca e mai mica cu 3 ani decat mine..eu am 18 si ea 15. dar a acceptat..Ne sarutam ne tinem in brate, dar ea mi-a zis acum 1 saptamana ca a iubit un baiat mult tare, dar nu mai vrea sa se impace chiar daca mai are sentimente pentru el..Vineri mi-a zis ca nu mai vrea sa fim impreuna chiar daca ma place pentru ca ea nu simte nimic pentru mine....Ieri ne vedem ne sarutam facem aceleasi chestii dar ea are un raspuns si acela "nu" Eu sunt confuz nu stiu ce sa credthinking

Răspuns Câştigător
| pisicutzamik a răspuns:

Pai fata este mica si nu gandeste de aia spune "nu" tu insa esti major si vezi lucrurile altel, fata nu-si da seama ca daca placi pe cineva nu e acelasi lucru cu a iubi, iubirea vine pe parcurs nu asa de la prima intalnire, mai sunt cazuri cum se spune dragoste la prima vedere, asa ca las-o in pace si cauta o fata chiar daca este mica de ani dar mai matura in gandirewinking

6 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Si mai este un risc ignorat in acest caz. Faptul ca esti cu o fata sub 16 ani.

| mona a răspuns:

Fata are doar 15 ani si e normal sa nu stie ce vrea...mai bine ai lasa-o balta

| WillWright a răspuns:

Evident ca nu stie ce vrea, las'o naibii!

| Vix999 a răspuns:

Eu nu vad de ce esti confuz laughing
Fata ti-a zis clar NU.
Faptul ca te mai saruta sau va mai tineti in brate stii si tu sper ca nu inseamna nimic. Probabil ca ii place ca e cineva acolo care e la cheremul ei si atat.
Deci, din nou : unde-i confuzia?

| Cosmin1I a răspuns:

Inceteaza aceasta prostie fara sens imediat.Nu va face decat sa iti aduca suferinta in caz ca tii la ea sau o iubesti.Pentru ea esti doar un prieten cu beneficii ca sa zic asa. poate este atrasa de tine fizic si doar atat. Dupa cum ti-am zis ..INCETEAZA porcaria asta imediat ca iti bati joc de tine.

| Sen7iment explică:

E imposibil sa placi o persoana sa te saruti cu ea sa imparti si bune si rele..Chiar daca e perioada asta mica de 3 saptamani au fost destule...ea zice ca nu simte nimic. poate nu gandeste ceea ce spune..se poate ca ea sa refuze o noua relatie pentru ca ink se mai gandeste la un anumit baiat care a facut-o sa sufere? si sa caute ceea ce a facut-o sa-l iubeasca la oricare alta persoana, iar eu nu am acel ceva?