| anonim_4396 a întrebat:

Sunt cu un baiat de 21 de ani si nu stiu ce sa fac sa raman cu el sau sa ma despart de el, pentru ca el mai are o prietena care face cu ea doar sex, si pe mine ma iubeste...in fine nu stiu ce sa fac. va rog ajutati-ma

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca face sex cu alta, fii sigura ca nu te iubeste. Nici macar nu te respecta cat de cat, nu-i pasa de tine nici cat negru sub unghie. Iubirea include fidelitate.

| mihaela_7412 a răspuns:

Nu ai cf sa stai cu el isi bate joc si de tine si de ea nu aveti ce face. e plina lumea de baieti

| Eaaaaa a răspuns:

Deci sa inteleg ca tu nu te culci cu el...Pai eu cred cathinking Ar trebui sa te desparti de el. Daca te iubea cu adevarat nu mai era si cu alta si astepta momentu sa fi tu pregatita.Deci nu ii permite asta spune-i ca ori va astepta pana vei fi tu pregatita ori se termina totul.Chiara daca il iubesti trebuie sa te gandesti si la tine.

Succes!:*

Răspuns utilizator avertizat
| Doa'Do a răspuns:

Dar varsta ta? Nu ne-ai dat acest mic detaliu, care totusi poate conta foarte mult.

| J0hn a răspuns:

Scurt si la obiect : dai liber!

| `KiddO` a răspuns:

Pai tu nu ai respect de sine?! cum sa accepti sa stea si cu alta fata in timp ce sta si cu tine?! ori te desparti de el ori el de fata aiawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca mai are pe cineva e clar nu te iubest. daca te-ar iubi nu ar mai fi cu nimeni indiferent de motiv. sf meu este sa te desparti de el.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai poate pe aia o pune sa-i faca sex oral si alte prostii deci pentru el e o "Carpa"big grin dar pe tine te iubeste.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic sa iti vezi de viata ta.meriti pe cineva care sa iti acorde tie toata atentia lui! desparte-te de el...bafta! numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci spui ca te iubeste dar face sex cu asta. si tu de fiecare data cand il saruti nu iti amintesti ca poate acum cateva ore se saruta cu alta? sau cand stai in patul lui nu te gandesti ca mai devreme alta statea acolo? eu in locul tau i-as da un sut in doswinkingnu te lasa prostita.

| cristy_9801 a răspuns:

Pey poate nu il satisfaci u, si deaceeia si-a mai cautat pe cineva, ai si u grija de el, fa-l sa se simta in al 9 cerr.totul depinde de tine